rozšířené vyhledávání ...

Obsah

Sokol - závody všestrannosti v Turnově

Typ: sport
Sokol - závody všestrannosti v Turnově Dne 23.4.2023 jsme se jako Sokol zúčastnili akce závody všestrannosti v Turnově. Ráno v 9:00 bylo zahájení kde se sešlo 80 dětí školních a 35 předškolních.

Za náš Sokol jelo 5 dětí předškolních Miky Petřík, Valča Černá, Nina Jandová, Tereza Třešňáková a Domča Černý s cvičitelky Adélou Kučerovou a Zuzkou Černou. Domů si vezli medaili kterou vybojoval Miky v atletice a to první místo. Zbytek dětí se umístil do poloviny, na jejich první závod krásný výkon.

U školních dětí jsme měli dvě kategorie, které vedli Petra Smolová, Radka Portelová a Nikola Malá. První kategorii se zúčastnila Anetka Renerová, Jolanka Bartošová a Julie Malá. Druhou kategorii tvořila Kačka Syrůčková, Týnka Bartošová, Pája Kanalošová a Adélka Hofmanová. Holky se umístili krásně, v atletice získala Julie 1. místo za mladší děvčata a za starší děvčata získala Adélka 2. místo v atletice, kde byl sprint na 50 m, běh na 300 m, hod kriketovým míčkem a skok daleký.

Celkově se ještě hodnotila všestrannost, kde se naše holky také umístili. Julie 1.misto, Adélka 2.misto, dále Kačka 6. místo, Pája 8. místo, Týnka 9. místo, Jola 14. místo a Anetka 19. místo.