Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Obsah

Novoveský koloběh 2022

V sobotu 28.5. se v naší obci konal Novoveský koloběh. Závod dvojic muž a žena + kolo, při kterém cíle dosáhnete tak, že se v běhu a jízdě na kole střídáte. Taktiku jak často a kde střídat si každý pár volí sám.

Závodníci mohli vybírat ze dvou tras:10km a 20km. Obě vedly rozmanitým terénem v okolí Nové Vsi a důkladně  prověřily běžeckou i cyklistickou přípravenost všech zúčastněných.

Pro děti byl připraven individuální závod 4km na kole a běh tři kolečka kolem fotbalového hřiště.

Tímto závodem celý den začal. Děti závod skvěle rozjely a vypadalo to, že pořadí bude jasné, nakonec jím ale dramaticky zamíchal běh, který rozhodl o tom, že se vítězem dětského závodu stal Hynek Syrůček, na druhém místě doběhla Anetka Kučabová a na třetím Fíla Frus. Všechny děti byly skvělé, bojovali do poslední vteřiny. Odměnu si zasloužil každý a pak už hurá na skákací hrad.

Poté si přišli na své dospělí. Všichni si pěkně mákli. V závodě na 10 km prokázali nejlepší párovou spolupráci Hynek a Katka Syrůčkovi, kteří dorazili do cíle na prvním místě. Petr Novák a Evča Kašinská si doběhli pro místo druhé a pro třetí si do cíle dosprintovali Martin a Adél Kverkovi. V závodě na 20km nedala nikomu šanci dvojice Jirka Stejskal a Zuzka Bittnerová. Druhou příčku brali Jirka Salaba a Růžena Stejskalová, kterým  celou dobu šlapalo na paty duo Radan a Zuzka Ostrý, kteří nakonec získali místo třetí.

Počasí bylo celý den vrtkavé, ale  nakonec se umoudřilo a navečer se na nás při tanci usmálo sluníčko. První ročník je za námi.

Velké díky patří všem, kteří s celou akcí pomáhali.

Vytvořeno: 1. 6. 2022
Poslední aktualizace: 1. 6. 2022 17:18
Autor: Správce webu